Pani Doktor prowadzi aktualnie moją pierwszą ciążę, wcześniej odbywałam u Pani Doktor również wizyty kontrolne – bardzo polecam Panią Doktor, jest naprawdę zaangażowana, a przy tym profesjonalna i empatyczna. Zawsze przyjmuje pacjentki z uśmiechem na twarzy, poświęca tyle czasu ile potrzeba, cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości, a dodatkowo, przynajmniej w moim odczuciu, stara się zapobiegać i wyłapywać wszelkie problemy za wczasu. W trakcie prowadzenia ciąży czuję się jak najbardziej zaopiekowana. Z całego serca polecam!